Meble funkcyjne

23 lis 2015

Posiadamy w ofercie wygodne meble z funkcją spania. Po rozłożeniu charakteryzują się szeroką powierzchnią, co sprawia, iż odpoczynek na nich to czysta przyjemność. Nasze kanapy i narożniki są wyposażane w większości przypadków w pojemniki na pościel. Duża różnorodność w modelach pozwoli wybrać Państwu wymarzony mebel i korzystając z bogatej kolekcji tkanin dopasować go do swojego wnętrza.

W ofercie posiadamy szeroką gamę narożników z funkcją spania. Każdy z nich zawiera pojemnik na pościel, z których większość jest bardzo przestronna. Dostępne materiały obiciowe są na bieżąco uzupełniane o nowości dostępne na rynku. Wszystkie oferowane przez nas narożniki możemy wykonać w wersji zarówno prawo-, jak i lewostronnej.    
  Przedstawiamy bogatą ofertę naszych kanap. Każda z nich posiada różnorodną liczbę materiałów obiciowych do wyboru. Dodatkowo nogi drewniane, występujące przy niektórych modelach, mogą być lakierowane na kilkanaście kolorów tak, aby jak najlepiej dopasowały się do Państwa wnętrz.