O nas

Firma SOFEX powstała w 1992 roku, jesteśmy firmą  rodzinną  z bogatym doświadczeniem.

Od początku  istnienia przedmiotem działalności spółki jest produkcja  mebli tapicerowanych. Proponowane przez firmę SOFEX zestawy mebli są projektowane  przez własny zespół technologiczny, jak również według wzornictwa zleconego przez kontrahentów zagranicznych, dzięki czemu  są nowoczesne i  odpowiadają światowym trendom we wzornictwie mebli. Potwierdza to wieloletnia obecność produktów naszej firmy na rynkach zagranicznych we Francji, Holandii, Belgii i Niemczech. Współpraca z kontrahentami  systematycznie powiększa listę oferowanych przez nas modeli, jak również powoduje wprowadzanie najnowszych technologii oraz ulepszanie i poprawianie jakości wszystkich produktów – spółka kładzie szczególny nacisk na zadowolenie klienta.

Współpracujemy z wiodącymi firmami europejskimi zajmującymi się produkcją materiałów obiciowych oraz  skór, których proces wytwarzania oparty jest o komponenty przyjazne środowisku. Dysponujemy własnym transportem na terenie kraju i za granicą, zapewniamy  terminowe dostawy i  szybki serwis.  Rzetelnemu podejściu do prowadzenia własnej działalności gospodarczej zawdzięczamy to, że jesteśmy postrzegani przez naszych kontrahentów jako firma solidna, z którą prowadzenie współpracy jest bezpieczne.

Swoje produkty oferujemy odbiorcom indywidualnym w salonach firmowych: mieszczących się przy ulicy Kiszkowskiej 2 oraz 8 (Centrum Handlowe GOJA). Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i indywidualizację produktów poprzez dostosowanie do ich potrzeb oraz dzięki  możliwości wpływu na ich ostateczny: kształt, kolor i rodzaj obicia. Ofertę produkowanych przez nas mebli uzupełnia bogata oferta: lamp, żyrandoli i artykułów dekoracyjnych.

SOFEX został wielokrotnie doceniony i uhonorowany takimi nagrodami jak: Orzeł Przedsiębiorczości, Złoty Orzeł Przedsiębiorczości, Gazela Biznesu, czy też Przedsiębiorstwo Roku.